Šťastné a veselé narozeniny VirtuálníMěny.com

Hezký dobrý březnový den nadšenci Virtuálních Měn.

Na začátku všeho nebylo nic….ne není to začátek vědeckofantastického filmu, i když vědeckofantastického tématu (myšleno před pár lety) se tento projekt věnuje. Nýbrž je to příběh o vzniku směnárny VirtuálníMěny.com. Na začátku popravdě nebylo nic. Byla tam myšlenka, která se uhnízdila v několika hlavách, narodila před rokem a toto dítko slaví první narozeniny.

A tak je nasnadě prvně bilancovat.

its-a-bitcoin

Je to ohrané srovnání, ale i jako všechna mláďátka světa se náš web vyvíjel, dospíval a učil se nové věci. Stejně jako celý náš tým, podílející se na chodu této směnárny. Po prvotních technických potížích jsme dokázali rozběhnout fungující web a vyhnout se chybám, které by vedli k podvodům ze strany „špindírů“ mezi námi. Těmto nástrahám jsme se úspěšně vyhnuli. Poté se podařilo vychytat ty malé mušky…chybky v průběhu prvních měsíců odstranit a hledat cesty, jak ještě lépe vylepšit tento produkt na trhu s virtuálními měnami. Za všechny bych zmínil 2 nejhlavnější.

V rámci zrychlení se nám podařilo založit účet u 6 bank tak, aby transakce byla co nejrychlejší pro co možná největší procento zákazníků. Dovolím si tvrdit, že takovouto škálu nemá nikdo na českém trhu. A uvidíme…v jednání jsou další banky.

JB3507f9_banky

Náš web se také dočkal menšího brášky a naše rodina se rozrostla o dalšího člena – MěnyBudoucnosti.cz. Koupit a prodat Altcoin a vybrat si při tom z 25 různých měn za české koruny – to opravdu nikde nenajdete.

Ano samozřejmě nikdo se nevyhne chybám a problémům. Ale my se je snažili minimalizovat už v zárodku a to se nám myslím povedlo.

V první řadě pro nás byl na prvním místě zákazník a jeho spokojenost. Není to jen fráze. Vždy jsme rádi, že klient může dostat o trochu více, ať Bitcoinů, Altcoinů nebo služeb, než původně očekával. A pokud je spokojený zákazník, pak jsme spokojení i my. Nejvíce o tomto vypovídá naše podstránka s referencemi (zde), na které je +/- 65 spokojených zákazníků a ani jediný záporný komentář. Ano, někdo by mohl říci, že toto nápadně připomíná „svobodné“ volby na Kubě apod., ale my si nepotřebujeme na nic hrát a za tyto komentáře jsme nesmírně rádi.

Co říci závěrem? Snad jen vše nejlepší k narozeninám a ať se stále daří ve světě Virtuálních Měn a Měn Budoucnosti. Ať jsou zákazníci a celý tým spokojeni a společně se budeme těšit co další rok přinese a na které novinky se můžete těšit.

3d man party, isolated on white

Děkuji za pozornost, hezký den.

Za tým VirtuálníMěny.com a MěnyBudoucnosti.cz

Ing Michal Faust

5.3.2015, autor: management, zpět na seznam článků »