Startuje nový web s Virtuálními Měnami!!

Zdravím Vás všechny nadšence Virtuálních Měn.

Nejenže začínáme s psaním blogu na našich stránkách…

….ale náš tým přichází s novinkou, která nemá obdoby na území ČR. Otvíráme nový web, kde bude možné nakoupit, či prodat, až 25 různých Virtuálních Měn!!

Směna bude probíhat stejným způsobem jako na webu www.virtualnimeny.com a proběhne co nejrychleji, bez registrace, bezpečně zaslána na Vaši peněženku a kompletně v českém jazyce.

Web a celý systém je stále ve fázi vývoje, ale již brzy se dočkáte.

Chtěli by jste vědět, které měny se objeví?? Myslím, že to můžeme prozradit již dnes. Zde je výčet chystaných měn:

Litecoin, Peercoin, NameCoin, Feathercoin, BitcoinDark, CloakCoin, ReddCoin, Dogecoin, DarkCoin, KeyCoin, Nxt, ZetaCoin, BlueCoin, VeriCoin, BlackCoin, I/Ocoin, ViaCoin, PrimeCoin, XCurrency, Razor, PotCoin, Orbitcoin, VertCoin, Quark a AnonCoin.

Tyto měny jsou vesměs nestabilní a často se bude stávat, že uvedený počet „coinů“, který obdržíte, se bude lišit od kurzu, který se Vám ukáže při zadávání objednávky. Ať už směrem dolu nebo nahoru. S tím se ale u těchto měn musí počítat. Malé dobrodružství ve světě Virtuálních Měn ;-) !

Směna tradičně proběhne ihned po připsání peněz na náš bankovní účet. Kdo by pochyboval o naší solventnosti, může si projít naši záložku s referencemi

http://www.virtualnimeny.com/reference.php

nebo nás kontaktovat

http://virtualnimeny.com/kontakt/

nebo si rovnou zkusit směnu, kde minimální nákup je za 500 Kč.

Pro začátek chystáme velmi výhodné kurzy. Takže neváhejte a kupte si další alternativní měnu :-) !!

Pokud máte nápad na další měnu, kterou by jste zde rádi viděli, napište nám na info@virtualnimeny.com a popište důvod, proč zrovna tato měna by měla být mezi vybranými.

Budeme Vás informovat.

Děkuji za tým VirtuálníMěny.com,

Hezký den,

Ing. Michal Faust

28.8.2014, autor: admin, zpět na seznam článků »