Propad ceny BTC…PŘÍLEŽITOST!!

Dobrý den nadšenci Virtuálních Měn.

Asi jste pozorně sledovali vývoj kurzu bitcoinů v posledních týdnech, stejně jako my.
Začátkem ledna se pohybovala cena kolem 320 USD/BTC. Klesnout se jí podařilo až na 185 USD/BTC a dnes se pohybuje kolem 225 USD/BTC. To nemluvíme o vývoji za poslední rok, kdy cena klesla z 950 USD/BTC na oněch 190 USD/BTC.

013-02-extra

Mnozí z Vás si možná začali rvát vlasy a s křikem začali prodávat své bitcoiny, ve snaze zachránit alespoň část z financích prostředků do nich vložených…opravdu jde BTC „do háje“?…opravdu tato bublina splaskla?….opravdu začíná armageddon pro Bitcoin??

„Co to způsobilo?“, ptají se experti na kryptoměny napříč světem. Popravdě nikdo nezná přesnou příčinu. Objevují se teorie, které mluví o vývoji na ruském trhu, o tom, že se pro minery nevyplatí za tuto cenu BTC těžit….o velrybách u jižního cípu Afriky (o tom až v příštím článku  :lol: ) a také možná proto, že Vaše teta udělala špatnou pizzu  ;-) . Je to vývoj měny, která se neustále mění a není stále tolik „zžitá se systémem“, aby byla stabilnější. Je to tedy umíráček pro BTC?

RIP-Bitcoin

A tady je moment, kdy si musíme uvědomit, že existence Bitcoinu nezáleží pouze na důvěře lidí do něho vložené. Ale také na tom, co se pro Bitcoin dělá.

Investice vkládané do „Bitcointechnologií“ neustále rostou

Počet míst, kde se dá platit BTC neustále roste

Podvědomí o Bitcoinu (potažmo virtuálních měnách) u „obyčejných“ lidí neustále roste

Nové aplikace věnující se Bitcoinu neustále vznikají

Ne, Bitcoin zcela jistě nezemře v léta páně 2015 :-) . Očekává se naopak opětovný růst ceny.

A kdy jindy koupit Bitcoin, než když je jeho cena nejnižší ;-) ?

Za tým VirtuálníMěny.com a MěnyBudoucnosti.cz,

Hezký den,
Ing. Michal Faust

22.1.2015, autor: admin, zpět na seznam článků »