Peněženka Bitcoin – jak si vytvořit svou vlastní

Hezký dobrý den nadšenci našich stránek www.virtualnimeny.com!

Po zralé úvaze jsme se rozhodli nechat zmizet možnost (políčko pro zaškrtnutí při objednávce), aby jste si nechali při nákupu BTC, za malý poplatek, vytvořit peněženku pro Bitcoin naším týmem. Kdo žádnou nevlastní, tak nemusí smutnit. V dnešním článku Vám poradíme, jak si vytvořit peněženku úplně samy ;-) !

My používáme peněženky na www.blockchain.com. Otevřete si tuto stránku a klikněte na „Get A Free Wallet Now“. Objeví se 3 políčka kde postupně zadáte:

Email – email na který bude Vaše peněženka vázána
Password – heslo pro přihlášení do peněženky
Confirm Password – potvrzení hesla zopakováním

Pro nastavení hesla musíte použít min. 10 znaků. Doporučujeme kombinaci čísel, znaků (.,-!/…) a malých a velkých písmen, dokud neuvidíte very strong, což značí velmi silné heslo. Kliknete na políčko Continue a vyskočí na Vás takováto tabulka:

obr1

 

Je to soubor slov, která doporučujeme si uložit, pokud by jste své heslo ztratili a nebo zapomněli. Zároveň obdržíte na zadaný email zprávu, kterou nemažte. Zde naleznete link na přihlášení Vaší peněženky. Zkuste na něj kliknout a poprvé se přes své heslo přihlásit :-) . Pokud se povedlo, máte svou novou peněženku vytvořenou!

obr.2

 

Naleznete zde pár základních věcí. Adresu Vaší peněženky (červený ovál), stav Vašeho BTC konta (zelený) a políčko pro nastavení (světle modrý). Toto políčko rozklikněte. Jelikož jde o citlivá data, opět napište své heslo a vstupte do nastavení.

Ihned v Personal nastavení můžete najít část Alias. Zde si můžete změnit svůj „Identifier“ pro přihlašování do peněženky. Po jeho napsání do Identifier a stisknutí Open Wallet Vám automaticky naskočí „kód“ čísel a písmen Vaší peněženky (pozor, není adresa Vaší peněženky!!).

V nastavení si také můžete nastavit heslo nové a nebo nápovědu pro ztrátu hesla. Tyto nadstandardní nastavení naleznete také v instruktážních videích, které jsme již dříve pro Vás vytvořili.

1. část o změně hesla
2. část o dalších nastavení

Věříme, že informace zde popsané Vám pomohou vytvořit si peněženku a naučit se základnímu ovládání v ní ;-) .

Pokud budete potřebovat poradit, rádi pomůžeme na info@virtualnimeny.com.

A nyní již běžte poznávat svou novou peněženku a plnit ji Bitcoiny, třeba i na našich stránkách :-) !!!

Hezký den,

Tým VirtuálníMěny.com

5.2.2015, autor: management, zpět na seznam článků »